نحوه خرید هاست

نحوه خرید هاست

ما در این آموزش قصد داریم تا نحوه خرید هاست از شرکت آپ وب را به شما آموزش دهیم.

برای خرید هاست و دامنه ابتدا وارد وب سایت شرکت آپ وب به نشانی www.upweb.ir می شویم. سپس در قسمت نوار منوی بالای صفحه، گزینه هاست میزبانی وب را انتخاب می کنیم و از زیر منوی باز شده می توانیم هاست های ارائه شده را مشاهده کنیم . بر روی یکی از هاست های ارائه شده کلیک می کنیم.

 

upweb

 

در صفحه باز شده پلن های ارائه شده را مشاهده می کنید. با توجه به نیاز خود، پلن درخواستی خود را انتخاب می کنیم و بر روی دکمه سفارش کلیک می کنیم.

 

panel

 

در کادر شماره 1 نام دامنه درخواستی خود را وارد می کنیم و بر روی دکمه ادامه کلیک می کنیم سپس لیست دامنه ها در زیر صفحه نمایش داده خواهند شد ، در صورت موجود بودن دامنه بر روی چک باکس دامنه درخواستی کلیک می کنیم تا انتخاب شود و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک می کنیم.

لازم به ذکر است شما میتوانید در صورت داشتن دامنه از قبل آن را بر روی هاست جدید ست نمایید و نیازی به خریدن دامنه جدید نیست فقط کافی است که گزینه Name Server های شرکت را بر روی دامنه ام تنظیم می کنم را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن دامنه قبلی خود و زدن دکمه ادامه مراحل خرید هاست را ادامه دهید.

domain

 

اطلاعات سرویس انتخاب شده در صفحه به صورت کامل و با جزئیات نمایش داده خواهد شد. شرکت آپ وب به پاس قدردانی از مشتریان خود برای مشتریانی که از پلن سوم به بالا خریداری کنند یک قالب وردپرس را به عنوان هدیه برای مشترکین خود نصب می کند. کافیست در کادر انتخاب فایل های پیکربندی نام قالب دلخواه را وارد کنید. برای مشاهده قالب های ارائه شده بر روی گزینه مشاهده پیش نمایش قالب ها کلیک کرده و پس از انتخاب نام قالب را در کادر شماره 2 وارد کنید، سپس بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید.

 

اگر شما در گذشته دامنه هایی با پسوند ir خریداری نموده اید قطعا یک شناسه از سوی ایرنیک دریافت کرده اید که باید آن شناسه را در کادر وارد نمایید. در صورتی که برای اولین بار است که اقدام به خریداری دامنه با پسوند ir می کنید کافیست روی گزینه ساختن شناسه جدید در ایرنیک کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

شناسه ایرنیک

در صفحه باز شده بر روی گزینه عضویت در ایرنیک کلیک کنید.

 

 

فرم نمایش داده شده را به صورت کامل پر می کنیم.و بعد از تکمیل فرم روی دکمه بازنگری کلیک می کنیم . توجه داشته باشید اگر اطلاعات به صورت کامل پر نشوند یا اینکه به صورت اشتباه وارد شود دوباره فرم زیر به نمایش در خواهد آمد. لذا در وارد کردن اطلاعات دقت لازم را داشته باشید.

ایرنیک

در صفحه باز شده نام کامل خود را در کادر شماره 1 و کد نمایش داده شده را در کادر 2 وارد می کنیم.سپس بر روی دکمه موافقم ، دریافت شناسه کلیک می کنیم.

 

 

سپس صفحه زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.شناسه نشان داده شده را کپی می کنیم و به صفحه خرید هاست بر می گردیم.

 

شناسه دریافت شده را در کادر زیر وارد می کنیم و سپس روی دکمه ادامه کلیک می کنیم.

در صفحه نمایش داده شده شما می توانید سفارشات خود را به همراه مبلغ آن مشاهده کنید. بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک می کنیم.

 

در این صفحه اطلاعات خود را به صورت کامل پر می کنیم ، بهتر است تمامی اطلاعات به صورت فینگلیش وارد شود مانند:

نام: علیرضا = Alireza

بعد ازپر کردن فرم بر روی چک باکس قوانین کلیک می کنیم و بعد از مارک شدن چک باکس بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک می کنیم.

 

در صفحه باز شده شما انتخاب دکمه هم اکنون پرداخت کنید وارد صفحه پرداخت می شوید و پس از پرداخت، هاست و دامین شما فعال می گردد.

البته در نظر داشته باشید که دامنه هایی که دارای پسوند ir هستند بعد از تایید توسط ایرنیک فعال می شوند، زمان فعال سازی دامنه های ir به صورت معمول 12 ساعت کاری می باشد.

 

 

اگر سوالی در خصوص خرید هاست و راهنمایی در خرید هاست  دارید می توانید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی ، اطلاعات لازم را کسب کنید.

فهرست