چگونه مجاز به استفاده از خدمات اپ وب هستم؟

قوانین مشترکین

کلیه کاربران سرویسهای آپ وب و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای آپ وب، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس آپ وب می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که آپ وب از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و آپ وب حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.upweb.ir برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به آپ وب اعلام گردد.

تعهدات
آپ وب متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات ميزباني وب را با شرايط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنين انتخاب كاربر، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال مي كند، به وي ارائه نمايد.

قوانین کلی
تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان در حال حاضر مقدور نمی باشد.

بروز رسانی

اپ وب می تواند در صورت منسوخ شدن و یا صلاح دید, نرم افزار های مانند php , mysql و کنترل پنل را بروز  و یا نسخه های قدیمی را حذف کند

کاربر موظف است اسکریپت های خود را بروز نگه دارد.

منابع سرور
به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، Ram یا شبکه ویا سایر مواردی که در اینجا به آنها اشاره نشده است) استفاده کند گزینه های “ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه” (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، “کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف” و “تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی” پیشنهاد می شود. آپ وب تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.
بنابراین برنامه هایی نظیر vbseo , rapidleech, sharetornix, dolphine, phpfox و راه اندازی ربات ها و برنامه های مشابه که نیاز به منابع سرور بالایی دارند اجازه نصب شدن بر روی اکانت های اشتراکی نداشته و در صورت مشاهده غیر فعال خواهند شد.

  • حداکثر CPU در ميزباني اشتراکي 10 درصد در بازه زماني 2 دقيقه
  • حداکثر Ram در ميزباني اشتراکي 300 مگا بايت
  • حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
  • حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
ملاک تشخيص، نرم افزارهاي کنترلي و واحد فني شرکت خواهد بود.

خبرنامه، ایمیلهای گروهی، ایمیلهای تبلیغاتی و اسپم
ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از 100 ایمیل در ساعت ارسال کند. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد. آپ وب منحصرا حق تشخیص این تخلف را برای خود محفوظ می دارد

همچنین به منظور کنترل اسپمینگ و جلوگیری از لیست شدن آدرس آی.پی سرور میزبان در لیست های اسپم و نیز فراهم آوردن شرایط روان و مناسب برای ارسال ایمیل توسط تمامی سرویس های هاستینگ موجود بر روی سرور، افزایش تعداد ایمیل مجاز برای ارسال در هر ساعت از طریق سرویس هاستینگ شما به مقدار مورد نظر شما در شرایط زیر امکانپذیر می باشد:
در صورتیکه قصد ارسال ایمیل برای لیستهای ایمیل (ارسال یک پیام به صورت گروهی برای تعداد زیادی آدرس ایمیل ) را دارید می بایست موراد زیر از طرف شما مورد توجه قرار گرفته و رعایت گردد.

۱. ارسال انبوه ایمیل در یک لحظه به آدرسهای ایمیل سرویس دهنده های میل بزرگ مانند یاهو، جی میل، هات میل، آمریکن آنلاین اغلب باعث می گردد که این سرویس دهنده ها رفتار میل سرور میزبان سرویس را غیر عادی و مشکوک به اسپم تلقی کرده و آی.پی میل سرور را به صورت موقت بلاک کنند و این موضوع باعث می گردد که ایمیلهای ارسالی از سرویس شما و سایر کاربران با تاخیر توسط این سرویس دهنده ها دریافت و موجبات نارضایتی سایر کاربران فراهم گردد. به همین دلیل پیشنهاد ما ارسال ایمیل به صورت زمانبندی شده و در بسته های کوچک (مثلا ارسال ۱۵ ایمیل در هر دقیقه) با استفاده از اسکریپتهای ارسال ایمیل از طریق کرون جاب می باشد. به عنوان مثال برنامهphplistیک برنامه مناسب برای ارسال ایمیلهای گروهی به صورت زمانبندی شده از طریق کرون جاب می باشد. چنانچه برنامه مدیریت محتوای مورد استفاده شما این قابلیت را فراهم می کند شما می توانید با انجام تنظیمات مورد نیاز به راحتی برای ارسال ایمیل های گروهی به صورت زمانبندی شده اقدام کنید.

۲. در صورت ارسال گزارش اسپم توسط کاربران سرویس دهنده های ایمیل بزرگ مورد اشاره در بند قبلی برای یک ایمیل ارسالی از طرف سرویس شما به آدرس ایمیل آنها و افزایش تعداد این گزارشات، این سرویس دهنده ها اقدام به بلاک کردن موقت یا دائمی آدرس آی.پی میل سرور سرور میزبان سرویس شما و یا دامین های شما خواهند نمود و این موضوع مشکللاتی را در ارسال ایمیل به کاربران این سرویسها برای شما و سایر کاربرانی که سرویس آنها بر روی سرور میزبان سرویس شما قرار دارند ایجاد خواهد کرد. برای کاهش بروز این مشکل بهترین راه حل عدم ارسال ایمیل برای افرادی که مایل به دریافت ایمیل از طرف شما نیستند می باشد. به همین منظور می بایست در لیستهای ایمیل خود هنگام ثبت نام افراد تایید عضویت آنها در لیست و نیز تایید آنها برای دریافت ایمیل های خبری و دوره ای دریافت گردد. همچنین می بایست لینک مناسب درخواست حذف ایمیل کاربر مقصد از لیست خبری شما در تمامی ایمیلهای ارسالی از لیستهای ایمیل شما تعبیه گردد. در این صورت چنانچه کاربری زمانی دیگر تمایل به دریافت ایمیلهای خبرنامه شما نداشته باشد از طریق لینک مذکور اقدام به حذف آدرس ایمیل خود از لیست ایمیل شما خواهد کرد. فقدان لینک دی لیست مورد اشاره معمولا باعث می گردد که دریافت کننده ایمیل چنانچه تمایلی برای دریافت ایمیل از طرف شما را نداشته باشد اقدام به ارسال گزارش اسپم برای ایمیل های ارسالی شما به سرویس دهنده خود نماید.

۳. سرویس دهنده های بزرگ ایمیل معمولا به ایمیلهای ارسالی به آدرسهایی غیر معتبر(آدرسهای ایمیلی که وجود خارجی ندارند) بر روی سرویس های خود حساس می باشند. و در صورت بالا بودن تعداد ارسال این نوع ایمیلها از یک میل سرور خاص، رفتار میل سرور مورد نظر را مشکوک به اسپم تلقی کرده و ممکن است اقدام به بلاک کردن آدرس آی.پی میل سرور مورد نظر به صورت موقت نمایند. برای جلوگیری از بروز این مشکلات می بایست مکانیزهای مناسب را مورد استفاده قرار دهید تا افراد ثبت نام کننده در میل لیستهای شما نتوانند از آدرس های ایمیل جعلی برای ثبت نام استفاده کنند(به عنوان مثال پس از ثبت نام یک فرد در میل لیست شما، حتما یک ایمیل حاوی لینک تایید ثبت نام به آدرس ایمیل وارد شده توسط کاربر ارسال گردد و پس از اقدام کاربر برای تایید ثبت نام از طریق لینک ارسالی، عضویت کاربر در میل لیست قطعی گردد) همچنین می بایست به صورت روزانه ایمیلهای برگشت خورده ای را که از میل لیست های شما ارسال شده است را بررسی و آدرسهای ایمیلی که توسط سرویس دهنده مقصد فاقد اعتبار تلقی شده و وجود خارجی ندارند را شناسایی و از میل لیست خود حذف نمایید. ایمیلهای برگشتی به میل باکس اکانت ایمیلی که به عنوان فرستنده در ایمیلهای ارسالی توسط شما مورد استفاده قرار گرفته است ارسال می گردند.

رعایت موارد بالا از طرف شما علاوه بر جلوگیری از بروز مشکل برای آدرس آی.پی میل سرور سرور میزبان سرویس شما، باعث خواهد شد که ایمیلهای ارسالی از طرف شما به سرویس دهنده های ایمیل بزرگ در اسپم باکس این سرویس دهنده ها منتقل نگردد(البته رعایت موارد دیگری در این مورد نیز ضروری می باشد)

اسکریپتها
قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

نصب Chat room
Chat room ها معمولا به میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می کنند بنابراین امکان نصب آنها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد. کاربرانی که نیاز به نصب Chat room دارند می بایست از سرویسهای اختصاصی آپ وب استفاده نمایند.

استفاده از هاست برای فیشینگ

ایجاد هر گونه درگاه  ایرانی یا خارجی جعلی  جهت فیشینگ و سرقت اطلاعات کارت در سرویس های آپ وب غیر مجاز بوده و سپس انسداد کامل هاست بدون امکان برگشت وجه خواهد شد.

IRC
انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای آپ وب اکیدا ممنوع بوده و آپ وب ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد

بکاپ داده ها
آپ وب از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای آپ وب نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

استفاده غیر قانونی :
کلیه سرویسهای آپ وب می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست) • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور • انتشار اکاذیب علیه دیگران • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی • سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آلمان، آمریکا و کانادا)

استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه
مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنين مسائلي آپ وب حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

محدودیت حجم فایل
آپ وب محدودیتی برای حجم فایل های کاربران خود اعمال نمیکند و تنها محدودیت شامل حجم بانکهای اطلاعاتی میباشد. از آنجایی که بانکهای اطلاعاتی حجیم به شدت برکارایی سیستم دیتابیس اثر میگذارد لذا آپ وب به کاربران خود توصیه میکند که  حتی الامکان از ذخیره فایل های خود در دیتابیس خود داری کنند. کاربران که دارای دیتابیس های بسیار حجیم میباشند میبایست سرویس خود را به یکی از پلان های سرور های مجازی یا اختصاصی ارتقا دهند.
.
محدودیت تعداد فایل
تعداد فایل های بسیار بالا (بیش از 128 هزار فایل) باعث افزایش میزان کارکرد هاردیسک و مصرف بالای منابع می گردد، بنابراین در صورت نیاز به داشتن بیش از این میزان فایل در سرویس خود در برنامه هایی مانند آپلود سنتر عمومی و … امکان استفاده از سرویس های هاست اشتراکی برای این منظور مقدور نمی باشد.

ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي:
استفاده از سرويسها يا تجهيزات آپ وب براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood  کردن و یا انجام Netscan ممنوع است. همچنین سرویس تهیه شده با رعایت قوانین دیتاسنتر ارایه دهنده, قابل استفاده میباشد.

مسائل جنسی :
استفاده از سرویس های آپ وب برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه :
به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه آپ وب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. آپ وب هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

مسئولیت کاربران :
کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران آپ وب احترام بگذارند. آپ وب حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد  را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران سایت آپ وب از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و آپ وب امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

اقداماتی که آپ وب در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. آپ وب تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. آپ وب حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که آپ وب از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها آپ وب بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین آپ وب در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. آپ وب هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به آپ وب خواهد بود

رفع مسئولیت
خدمات آپ وب به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای آپ وب که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند.تمامی امکانات مورد نیاز کاربران مانند توابع سرور , امکانات کنترل پنل ها , سطح دسترسی ها و …  در سرویس ها بنا به تشخیص مدیریت ارایه میشود. آپ وب هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.  آپ وب تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود

تمدید :
کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد. آپ وب قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

انتقال رایگان سرویس
انتقال رایگان اطلاعات سرویس میزبانی از یک سرور به سرور دیگر فقط در صورتی که اطلاعات قبلی در شرکت میزبانی دیگری به غیر از شرکت میزبانی وب آپ وب باشد و یا کاربر مایل به ارتقاء سرویس به پلان بالاتر باشد قابل ارایه می باشد. در غیر این صورت بابت انتقال هر اکانت هزینه آن طبق تعرفه دریافت می گردد.
همچنین کاربر موظف می باشد که پس از انتقال از صحت انتقال کامل اطمینان حاصل نماید و شرکت آپ وب مسوولیتی در قبال عدم انتقال کامل اطلاعات نمی پذیرد.

شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :
شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.

قوانین مربوط به بازاریابی از طریق قرار دادن بنر بیلیغاتی در وب سایت:

لطفا قبل از فعال سازی اکانت یارازبابی خود درپنل کاربری به موارد زیر توجه کنید:

• شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی برای ثبت سفارش های خود نمیباشید.
• هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.
• آپ وب هیچ مسوولیتی در قبال محتوی وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی آپ وب در آن قرار میگیرید نمیپذیرد
• توجه داشته باشید که حق بازاریابی در قبال ارجاع بازدید و فروش تعیین شده و در صورتی که هر گونه بازاریابی به طریقی غیر از قرار دادن بنر در وبسایت انجام شود، شامل حق بازاریابی این سیستم نمیباشد.
• در صورت غیرفعال شدن اکانت بازاریابی شما، هیچ حق بازاریابی از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت
• هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با شرکت آپوب و یا سرویس های ارایه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد
• درج اطلاعات نادرست و غیر واقعی شامل اطلاعات تماس و غیره منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.
• حق بازاریابی فقط به سفارش خرید برای کاربر تعلق خواهد گرفت.
• حق بازار فقط به صورت نقدی و توسط سیستم پست یا تی پاکس برای کاربر ارسال خواهد شد.
• حق بازار پس از مدت 30 روز تایید شده و در اکانت کابری ثبت خواهد شد.
استفاده غیر قانونی :
کلیه سرویس ها باید برای مقاصد قانونی مورد استفاده قرار گیرند و هر گونه از عملیاتی که به مستقیما موجب تخلف شود و یا به آن کمک کند ممنوع است
برخی از این تخلف ها در زیر آمده است شایان ذکر است ممنوعیت ها منحصرا به موارد زیر ختم نمی شوند :
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است
سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران
سایت های مخالف با قوانین کشور آلمان و ایران (کشورهای میزبان)
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود ( http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing )
سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران

مالکیت سرویس ها :
مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی و مشکوک شدن به هک اکانت میبایست مالک کپی کارت ملی ارائه نماید.

مقرارت مالی 

عدم پرداخت هزینه تمدید :
در صورت عدم تمدید هاست 1 روز پس از انقضا هاست سرویس معلق خواهد شد و در صورت عدم تمدید 50 روز بعد  از انقضا بالکل پاک خواهد شد
در صورت عدم واریز هزینه دامین با توجه به قوانین شرکت های ثبت کننده دامین همانند onlinenic و resello اقدام خواهد شد و این مورد خارج از حیطه اختیارات آپ وب است.

در مورد سرور هاي مجازي، تا 1 روز پس از انقضاي سرويس، در صورت عدم تمديد سرويس، سرور حذف خواهد شد.

در مورد سرور های اختصاصی در روز انقضا سرور پاکسازی خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت مسئولیتی در قبال وجود بکآپ سالم یا بازگردانی اطلاعات بعد از انقضا و مسدود شدن وبسایت ندارد و مسئولیت نگهداری اطلاعات بر عهده شرکت نمیباشد و
جای هرگونه اعتراض احتمالی را سلب مینماید.

تغییر در قیمت ها :
شرکت می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.

استفاده از کد تخفیف ارایه شده در یک ناحیه کاربری برای سفارش در ناحیه کاربری دیگر مجاز نمیباشد.

در صورت استفاده از کد تخفیف  و لینک بازاریابی در سفارش سرویس , مبلغ بازاریابی قابل پرداخت نمیباشد.

فاکتور یا صورت حساب:

فاکتور رسمی تنها برای خدماتی نظیر طراحی سایت با افزودن 9 درصد به فاکتور اصلی قابل ارایه است.

فاکتور رسمی برای مواردی نظیر سرور اختصاصی / سرور مجازی , دامنه و هاست که سایت آپ وب نقش تبدیل  ریالی برای خرید سرویس از دیتاسنتر های مختلف را دارد قابل ارایه نمیباشد و تنها شرح کالا  از طریق بخش ناحیه کاربری قابل دریافت و مشاهده است.

نصب قالب و اسکریپ: 

نصب اسکریپت و قالب برای اولین بار  و پس از سفارش هاست در پلن های مشخص شده، توسط  آپ وب  به صورت رایگان انجام می شود.  نصب مجدد با پرداخت هزیته امکان پذیر است.

برگشت هزینه:
تنها تا سه روز امکان برگشت هزینه وجود دارد پس از آن تنها با توجه به صلاح دید آپ وب برگشت هزینه انجام میشود.
در مورد سرویس های با سیکل پرداخت ماهیانه,سه ماهه,شش ماهه پس از تحویل سرویس، امکان لغو سرویس و برگشت هزینه وجود ندارد.

سرویس هایی که بر روی انها قالب نصب شده اند , امکان برگشت هزینه برای انها وجود ندارد.

پرداخت شده بابت دامین غیر قابل بازپرداخت می باشد.

توجه: در صورتی که طی فعال بودن سرویس خود با شرکت آپ وب از امکانات پشتیانی نظیر انتقال بک آپ یا اصلاح و بهینه سازی اکانت استفاده شده باشد، در صورت کنسل کردن سرویس هزینه آن از وجه بازگشتی کسر خواهد شد.

در صورت عدم تایید و ثبت نشدن دامنه ir تا یک ماه پس از ثبت امکان برگشت 50 درصد مبلغ پرداختی وجود خواهد داشت.

هرگونه برگشت هزینه شامل 80% هزینه پرداختی میباشد.

 تغییر نوع سرویس:
به جهت جلوگیری از بروز تداخل حسابداری، امکان تبدیل سرویس های خریداری شده به سرویس دیگر وجود ندارد.

پرداخت ضرر و زیان :
در صورت اثبات وقوع ضرر از سمت آپ وب ، سقف ضرر و زیان پرداختی از سمت آپ وب برابر با مبلغ سرویس مربوطه است

مشکلات خارج از وظایف شرکت :
نصب اسکریپت ، رفع خطای اسکریپتها و برخی از مسائل این چنینی خارج از مسئولیت پشتیبانی سرویس ها است و برای انجام آنها هزینه مجزا دریافت میشود

قوانین حاکم  بر محل حسابرسی و عدم اجازه شکایت
مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده است شکایتی به دادگاه ارائه دهد

ابلاغ های قانونی  :
کلیه ابلاغ ها و اعلانات آپ وب به جز موارد (نقض توافقنامه) در وبسایت آپ وب upweb.ir  اعلام خواهد شد اخطار های مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا تلفن همراه مشترک ارسال میشود در هر صورت تاریخ دریافت ابلاغ دو روز پس از ارسال آن در نظر گرفته میشود اعلانات و ابلاغ های مشترک به ما به پست الکترونیک موجود در وبسایت آپ وب و یا پورتال مشتریان و یا از طریق پورتال مشتریان و استفاده از سرویس ticketing ارسال گردد.

عدم بهره مندی شخص ثالث :
هیچ قسمتی از این قرارداد صریحا یا ضمنی به مفهوم اعطای حقوق ، مزایا و یا تعهدی به شخص ثالث نمیباشد.

هاست رایگان:

ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال  اطلاعات هاست رایگان  و تست و نداریم و همچنین اپ وب میتواند هر زمان که مایل باشد اطلاعات را  حذف و یا هاست را مسدود کند.

این هاست تا یک ماه رایگان است و پس از ان  مبلغ 5000 تومان دریافت میشود

در سرویس هاست رایگان فقط امکان سفارش با دامنه های ir ، com ،net و … امکان پذیر است.

پذیرش قوانین:

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت و اعمال تیک قوانین را خوانده و  پذیرفته ام، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

تغییر در قوانین :
آپ وب در هر زمان میتواند نسبت به اصلاح یا افزودن قانون اقدام نماید
مشترک موظف است دوره ای قوانین را مطالعه نماید.