ورود به سی پنل

cpaNEL2

ورود به سی پنل

بسیاری از مشترکین بعد از خریداری هاست و دامین دارای ابهاماتی در زمینه نحوه ورود به سی پنل هستند که ما قصد داریم در این آموزش نحوه ورود به سی پنل را به صورت گام به گام تشریح کنیم.

راهای متفاوتی برای ورود به سی پنل وجود دارد که ما در این آموزش 2 روش از متداولترین روشها را برای شما بیان می کنیم.

1- روش اول:

پس از خریداری هاست و دامین یک ایمیل حاوی تمامی اطلاعات مربوط به هاست برای شما ارسال می شود. کافیست وارد پنل کاربری ایمیل خود شوید و ایمیل مربوطه را باز نمایید.

صفحه ای مطابق شکل زیر برای شما به نمایش درخواهد آمد. در صفحه نمایش داده شده شما تمامی اطاعات مربوط به هاست را مشاهده می کنید.

برای ورود به سی پنل کافیست  از صفحه باز شده بخش کنترل پنل هاست روی آدرس کنترل پنل کلیک کنید یا آی پی نمایش داده شده را کپی و در نوار آدرس مرورگر خود الصاق کنید .

 

cpanel

 

پس از کلیک بر روی آدرس نمایش داده شده صفحه ای مطابق شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که  شما با وارد کردن یوزرنیم و پسورد خود می توانید وارد سی پنل شوید.

یوزر نیم و پسورد در ایمیل دریافتی زیر لینک کنترل پنل هاست قابل مشاهده می باشد.

نکته: در وارد کردن یوزرنیم و پسورد دقت داشته باشید که فضای خالی در ابتدا و انتها وارد نشود.

در صورت کپی کردن یوزرنیم و پسورد ابتدا آنها را در یک برنامه ویرایشگر متن نظیر Word کپی نموده سپس پس از حصول اطمینان از نداشتن فضای خالی در ابتدا و انتهای حروف در کادر درخواستی الطاق نماید.

 

cpaNEL2

 

پس از وارد کردن یوزر نیم و پسورد وارد سی پنل خود خواهید شد.

 

base page

 

2- روش دوم:

برای ورود به سی پنل ابتدا می بایست وارد ناحیه کاربری خود شوید. برای ورود کافیست ایمیل خود را باز نموده سپس در انتهای ایمیل روی دکمه ورود به پنل کاربری کلیک کنیم.

 

cpanel

صفحه ای به شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که با وارد کردن یوزرنیم و پسوردی که در هنگام خرید سرویس در فرم ثبت نام ثبت نموده اید می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.

 

ناحیه کاربری

پس از ورود بر روی سرویس ها کلیک می کنیم.

 

panel

در صفحه باز شده بر روی دکمه دیدن جزئیات کلیک می کنیم.

 

panel 2

 

بر روی دکمه ورود به Cpanel کلیک می کنیم.

 

panel 3

 

شما وارد سی پنل شدید و می توانید شخصی سازی خود را آغاز کنید.

base page

 

امیدواریم که همواره از آموزش های ما بهره لازم را برده و با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط ما کیفیت متمایز را لمس نموده باشید.

فهرست