|
خرید هاست شماره تماس
013-33854475

راه اندازی سایت برای هر شخص یا شرکت امروزه یکی از رایج ترین اقدامات جهت معرفی , تبلیغ و یا ارایه خدمات به صورت انلاین است.

که بر خلاف تصور افرار مبنی بر هزینه بر بودن و یا نیاز به تخصص داشتن برای راه اندازی سایت بسیار اسان است و در چند قدم میتوانید سایتتان را به بهترین نحو و ظاهر زیبا راه اندازی کنید!

در قدم اول باید ادرس سایتتان را مشخص کنید دامنه ها ی رند معمولا توسط اشخاص مختلف ثبت شده اند و قابل ثبت برای شخص دیگری نیستند. میتوانید از لینک زیر دامنه را جستجو و یک دامنه قابل ثبت را انتخاب کنید:

https://portal.upweb.ir/cart.php?a=add&domain=register

 

در قدم دوم باید قالب سایتتان را بسته به نیازتان انتخاب کنید . مدیریت قالب ها با سیستم وردپرس هستند و زبان وردپرس فارسی است در نتیجه مدیریت سایت بسیار راحت میباشد.

توسط لینک زیر میتوانید قالب ها را مشاهده و انتخاب نمایید:

http://upweb.ir/category/ghaleb

 

دمو قالب نیز به صورت کامل قابل مشاهده است و پس از اتمام اماده سازی سایت میتوانید وارد مدیریت ان شوید و قالب را بنا به سلیقه خود ویرایش و یا تغییر دهید.

 

پس ار انتخاب دامنه و قالب سایت هم اکنون نیاز به فضای هاست دارید برای شروع کار هاست با فضای یک گیگابایت پیشنهاد میشود که در اینده امکان ارتقا را نیز دارد. در ادامه سفارش هاست میتوانید نام دامنه جهت ثبت و قالب مورد نظر را نیز انتخاب کنید. از لینک زیر میتوانید اقدام به سفارش هاست نمایید:

سفاش هاست سی پنل

 

پس از انجام اقدامات فوق منتظر اتصال دامنه و هاست باشید که برای دامنه های ir بین ۲۴ الی ۴۸  ساعت و برای دامنه های بین المللی مانند com net org  بین ۲ الی ۳ ساعت است.

پس از اتصال دامنه و هاست نصب قالب انجام میشود و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

به این صورت میتوانید سایتتان را راه اندازی نمایید و برند و یا خود را در اینترنت معرفی کنید.


خرید هاست ارزان