|
خرید هاست شماره تماس
013-33619777

نصب وردپرس بر روی هاست

نام : نصب وردپرس بر روی هاست
نوع: اسکریپت سایت ساز
ارایه شده توسط : wordpress
زمان تقریبی اماده سازی: 1 الی 4 ساعت

 

وردپرس یکی از برتری و پر استفاده ترین اسکریپت های سایت ساز است و اکثر دارندگان سایت نصب وردپرس را در سایت خود انجام میدهند و از ان استفاده میکنند.

با استفاده از این اسکریپت میتوانید به راحتی انواع سایت را ایجاد کنید . از جمله سایت های فروشگاهی , تفریحی , شرکتی و خدماتی,خبری و … را میتوان با وردپرس ایجاد کرد.

نصب وردپرس

پس از  نصب وردپرس بر روی هاست نیاز به قالب میباشد. که میتوانید ان را با در نظر گرفتن نوع سایتی که میخواهید ایجاد کنید انتخاب نمایید.

قالب های مختلفی توسط اپ وب ارایه میشود که میتوانید ان ها را در بخش قالب وردپرس در سایت مشاهده نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش کنید.

پس ار نصب  wordpress و قالب نیاز به نصب افزونه های مختلف برای بهبود سرعت و سئو سایت است.

نصب وردپرس در اپ وب , یک بار به صوورت رایگان انجام میشود. در صورتی که از هاستینگ های دیگر هاست تهیه کرده اید و نیاز به نصب وردپرس دارید میتوانید با هزینه ۵۰۰۰ تومان بسته نصب وردپرس را تهیه کنید.

از جمله مواردی که با خرید این بسته انجام میشود:

  • نصب کامل وردپرس فارسی و قالب پیشفرض
  • نصب پلاگین سئو و کانفیگ کامل
  • نصب پلاگین کش برای بهبود سرعت سایت
  • نصب پلاگین فروشگاه ساز ووکامرس
  • کانفیگ کامل وردپرس

 

پیشنهاد میشود برای استفاده از وردپرس از هاست های اپ وب استفاده کنید زیرا تمامی توابع مورد نیاز این اسکریپت در هاست ارایه شده توسط ما وجود دارد.

در صورتی که به هر دلیلی هاست را از شرکت های هاستینک دیگر تهیه کرده اید و تنها نیز به نصب اسکریپ سایت ساز دارید کافی است  پس از سفارش این بسته وارد ناحیه کاربری خود شوید و از بخش پستیبانی یک درخواست ارسال کنید و در ان اطلاعات ورود به هاست را ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن نصب انجام شود.

 

قیمت: 5000 تومان
.

خرید هاست ارزان